Skip to content
blank page

Paslaugos

Vizijos ir strategijos
Valdote ar administruojate teritoriją ir norite numatyti ateities perspektyvas?
Padėsime jums įvertinti esamą situaciją, suformuluoti tikslus bei viziją, pasirinkti tinkamiausią scenarijų ir strategiją, rasti partnerius ir investuotojus, inicijuoti vystymo procesą.

Preliminarios studijos, sąlygų techniniams projektams rengti sudarymas
Ketinate vystyti ar tvarkyti teritoriją, norite pamatuoti galimybes, planuojate surengti architektūrinį konkursą?
Atliksime preliminarias urbanistines-architektūrines studijas, padėsime kuo tiksliau suformuluoti programą, pateikti užduotį architektams bei parengti vertinimo kriterijus.

Techniniai urbanistinių kompleksų, viešųjų erdvių projektai
Ketinate plėtoti urbanistinį kompleksą, kvartalą, tvarkyti viešąją erdvę?
Kartu su reikiamais specialistais patikslinsime plėtojimo galimybes, parengsime techninį projektą.

Bendruomenės iniciatyvos
Subūrėte aktyvią bendruomenę ir kartu esate pasiryžę atnaujinti, sutvarkyti aplinką, kurti bendruomenės centrą, imtis statybų?
Dirbdami kartu su jūsų bendruomene, padėsime rasti bendrus prioritetus, suformuluoti programą, parengsime projektus ir konsultuosime juos įgyvendinant.

Seminarai, paskaitos, kūrybinės dirbtuvės
Organizuojame paskaitas, seminarus, kūrybines dirbtuves apie planavimo ir projektavimo inovacijas, užsienio praktiką, sėkmingus projektus. Kviečiame užsienio specialistus, pateikiame analizę ir susistemintą medžiagą aktualiomis temomis apie naujausius planavimo metodus, regeneracijos strategijas, miesto ekonomiką, infrastruktūros ir viešosios erdvės projektavimą, viešojo transporto ir dviračių transporto strategijas.